• Na naszej stronie znajdziesz bieżące informacje z życia przedszkola i wiele innych informacji!

• Nagroda dla naszego przedszkolaka

Jesteśmy bardzo dumni z Igorka Kuliga z grupy III, który wraz ze swoją rodziną wziął udział w
            Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 1
            im. Kubusia Puchatka w Mielcu. Za nagraną wraz z siostrą kolędę Igorek otrzymał nagrody, a my
            dołączamy się do gratulacji

• URODZINY KACPERKA I FILIPKA - BIEDRONKI

Wszystkiego najlepszego drogie bliźniaki. Życzymy Wam zabawnych żartów, dobrych przyjaciół, szczęśliwych dni, zabawnych pomysłów, niesamowitych przygód, ciekawych gier i wspólnych zabaw. Niech każdy dzień da Wam chwile radości i chwile prawdziwych cudów.

• Koncert kolęd i pastorałek w PSM

Przedszkolaki z grupy III w dniu 23 stycznia wzięły udział w koncercie kolęd i pastorałek w
            Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mielcu. Była to doskonała okazja do podziwiania
            utalentowanej muzycznie młodzieży, która zaprezentowała swój program w kategoriach: chór,
            orkiestra smyczkowa, orkiestra dęta, zespół Orffa oraz kwartet złożony z fortepianu, gitar
            elektrycznych i perkusji. Radosna, ciepła atmosfera udzieliła się naszym przedszkolakom tak, że
            włączyli się też we wspólne kolędowanie. Wycieczka do PSM była też okazją do przejażdżki MKS-em
            po Mielcu, a przez to do oglądania znanych miejsc i budynków naszego miasta.

• URODZINY KAMILA W. - MISIE

Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

• CZTERY MILE ZA PIECEM

18.01.2024 r. gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk „Skrzat” z Krakowa. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę „Cztery mile za piecem”.

Była to wesoła opowieść o Zosi, która w poszukiwaniu swojej zagubionej laleczki Petroneli wyruszyła w podróż do Baśniowej Krainy. Po drodze spotkała wiele postaci, które pomagały jej znaleźć właściwą drogę. Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu, wcielając się w role gąsek oraz „jaworowych ludzików”. Wspólnie z aktorami mogliśmy śpiewać znane wszystkim piosenki. Wesołe scenki wprowadziły dzieci w pogodny i bajkowy nastrój.

• W odwiedzinach u naszych Pań kucharek

Przedszkolaki z grupy III w ramach poznawania różnych zawodów odwiedziły
            nasze Panie kucharki. Była to świetna okazja, aby obejrzeć sprzęty kuchenne w
            rozmiarze XXL, w których Panie przygotowują dla dzieci pyszne posiłki, można
            było sprawdzić, ile brytfanek pomieści przedszkolny piekarnik i oczywiście
            zadać Paniom różne pytania.
            Ponadto była to okazja, aby podziękować naszym Paniom kucharkom za
            wszystkie smaczne i zdrowe posiłki, które przygotowują dla naszych
            przedszkolaków.

• URODZINY MIESZKA - MOTYLKI

Z okazji urodzin ślemy Ci moc gorących życzeń: zdrowia, uśmiechu, radości,przyjaźni wielkich i małych,wielu przygód niebywałych,uśmiechu dużego i wszystkiego najlepszego!

• URODZINY FRANIA - MISIE

W tym wyjątkowym dniu życzymy Ci, byś zawsze miał w sercu iskierkę radości, niekończące się marzenia i niegasnący entuzjazm do odkrywania świata. Niech każda chwila jest pełna magii.